YOPE Naturalny, uniwersalny płyn...

YOPE Naturalny, uniwersalny płyn antybakteryjny,Rozmaryn i bergamotka 750 ml

YOPE skuteczny w walce z bakteriami, naturalny kwas mlekowy doskonale nadaje się do powierzchni kuchennych, zlewów, blatów, przedmiotów w łazience czy koszy na śmieci.

YOPE Naturalny, uniwersalny płyn antybakteryjny,Rozmaryn i bergamotka

Zapach: ziołowy, cudownie odświeża i orzeźwia.

To działa:  Cenny probiotyk- kwas mlekowy działa antybakteryjnie i skutecznie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Naturalny skład płynu jest bezpieczny dla zdrowia, środowiska oraz czyszczonych powierzchni. Polecany do dezynfekcji przedmiotów znajdujących się w łazience, blatów, kuchenek, zabawek dziecięcych i pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta. Receptura oparta na naturalnych składnikach doskonale dezynfekuje i zabija 99,9% bakterii.

Zastosowanie:

Preparat może być stosowany do powierzchni twardych, urządzeń mających i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością w przemyśle spożywczym, gastronomii.

Przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji przedmiotów znajdujących się w łazience, mebli kuchennych, blatów, kuchenek, zlewów kuchennych, koszy na śmieci itp.

Działa bakteriobójczo.

Preparat nie nadaje się do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni nieodpornych na kwasy (marmur, piaskowiec, granit).

Przed użyciem należy sprawdzić jego działanie na mało widocznej powierzchni.

SKŁADNIKI

<5% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, <5% anionowe substancje powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Benzyl Salicylate, Limonene), związki wspomagające.

99% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia.

Substancja czynna:

L-(+)-kwas mlekowy 4,8 g/100 g


Nie ma jeszcze opini

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

DUFTNDOFT.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.