Witamy w DUFT & DOFT, jednej z najbardziej znanych marek kosmetycznych w Korei. 

Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów do pielęgnacji ciała z pomocą naturalnych składników i naprawdę niezapomnianych zapachów. 

Nasze produkty do pielęgnacji skóry są wzbogacone o innowacyjne i oczyszczające składniki, które zapewniają zmysłowe doznania. Nie używamy: parabenów, olejów mineralnych, talku, syntetycznych barwników, benzofenonów i innych potencjalnie szkodliwych chemikaliów.

Marka została założona w Seulu w 2013 roku przez Jai H. Park- specjalistę z branży modowej, DUFT & DOFT oznacza odpowiednio: 

DUFT - ZAPACH po niemiecku i duńsku

DOFT - ZAPACH po szwedzku

Nasze oryginalne zapachy inspirowane są skandynawskimi wioskami, wypełnionymi naturalną dobrocią i świeżością.

Pomimo naszego stosunkowo młodego wieku, produkty DUFT & DOFT szybko zdobyły Koreański rynek. Towary DUFT & DOFT można znaleźć we wszystkich większych koreańskich domach towarowych i ekskluzywnych sklepach na terenie całego kraju

Pozwalamy naszym produktom mówić samym za siebie. Przekonaj się, dlaczego DUFT & DOFT zyskuje tylu nowych fanów i został niedawno nazwany przez blogerów mody jako marka kosmetyków numer 1 w Korei. 

Nasz krem do rąk z serii Stockholm Rose został wybrany w slepym teście jako nr 1 w trzech kategoriach wchłanianie, anty-lepkość i zapach. 

Cała seria kremów do rąk i mgiełek do ciała jest już nr 1 wśród produktów w swoich kategoriach w sklepach Olive Young w Korei!. 

Również nasze produkty do pielęgnacji twarzy, w szczególności nasze innowacyjne maski aktywne wzbogacone substancjami czynnymi pochodzącymi z ekstraktów z łososia i roe (Omega 3, DNA sodu), zyskują entuzjastyczne recenzje i wyprzedzają inne produkty konkurencyjne! 

Seria Pink Milk wygrała także Top Spot podczas Glowpick Awards dla masek na twarz.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

DUFTNDOFT.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.